DIGITALWAVE.PL - Creative Solutions Lab

Co możemy Ci zaoferować?

Cyfrową rewolucje Twojej marki

UX / UI Design

Budujemy rozbudowane strony internetowe, zoptymalizowane pod kątem zaangażowania i konwersji.

Wyróżniamy się przesuwaniem granic cyfrowego projektowania i rozwoju poprzez znajomość psychologii. Łączymy odpowiednie trendy i najlepsze praktyki, aby budować rozwiązania wyprzedzające potrzeby użytkowników.

Obszar: Interfejsy; Użyteczność; Interakcje; Doświadczenia użytkownika; Dostępność; Strony internetowe; Sklepy internetowe; Aplikacje, Systemy wewnętrzne; Startupy.

UI odnosi się do projektowania interfejsu użytkownika, który obejmuje wszystkie elementy projektu wizualnego w serii stron internetowych lub ekranów. UX odnosi się do doświadczenia użytkownika, czyli wewnętrznego doświadczenia, w którym użytkownik uczestniczy podczas interakcji ze stronąinternetową, produktem lub usługą marki. Skuteczna witryna internetowa łączy architekturę treści, typografię, kolor, zdjęcia, filmy i elementy interaktywne w celu stworzenia znaczącej podróży użytkownika, która ostatecznie ma na celu konwersję klientów.

Pracujemy jako rozszerzenie zespołu marketingowego Twojej firmy, aby zbudować stronę internetową opartą na intuicyjnym interfejsie użytkownika i angażującym UX. Łączymy najlepsze w swojej klasie projektowanie stron internetowych, zaawansowane elementy interfejsu użytkownika i intuicyjną ścieżkę zakupu, aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników i konwersję. Nasz oddany zespół projektantów, strategów ds. doświadczenia użytkownika i kreatywnych programistów współpracuje z Tobą, aby stworzyć stronę internetową dostosowaną do celów i inicjatyw Twojej marki.

Zobacz proces realizacji

Development

Nasz zespół programistów ożywia angażujące wizualizacje dzięki niestandardowemu programowaniu.

Od estetycznego front-endu po wyrafinowany back-end, nasz wewnętrzny zespół programistów zajmuje się skomplikowanymi rozwiązaniami, aby stworzyć wciągające i angażujące wrażenia online.

Obszar: Frontend Development; Backend Development; Responsive Development; CSS/HTML; PHP & React; Full-Stack Development.

Wykorzystaj wieloletnie umiejętności programowania niestandardowych rozwiązań, aby stworzyć intuicyjną stronę internetową dla swoich użytkowników, a także swojego zespołu wewnętrznego. Nasz zespół pasjonatów programowania bezproblemowo współpracuje z naszym zespołem kreatywnym, aby tworzyć rozwiązanie wspierane przez angażujące elementy graficzne i celowe interakcje. Twoja witryna może zaangażować odbiorców i ostatecznie przestałcić ich w lojalnych klientów.

Oferujemy elastyczne usługi, aby zapewnić, że Twoje rozwiązania internetowe są dostosowane do Twoich celów biznesowych i marketingowych. Od niestandardowego kodu, przez bezproblemową integrację, po ekskluzywną funkcjonalność strony, aplikacji lub sklepu internetowego. Nasz oddany zespół programistów potrafi przenieść Twój biznes na wyższy poziom.

Digital Strategy

Potrzeby Twoich odbiorców są podstawą naszej strategii projektowania i realizacji.

Zjednocz i wzmocnij swoje zintegrowane działania marketingowe dzięki udoskonalonej strategii biznesowej.

Obszar: Architektura treści; Potrzeby użytkownika; Doświadczenie użytkownika; Opowiadanie historii marki; Opowiadanie historii produktu; Audyt treści.

Statystyki i analizy służą do pomiaru ogólnej wydajności i sukcesu strony internetowej Twojej firmy. Informacje takie jak liczba odwiedzająćych, współczynnik odrzuceń lub "wyścia", średni czas spędzony na stronie, współczynnik konwersji, poziom zaangażowania społecznościowego i współczynnik klikalności są gromadzone w celu zapewnienia wglądu i zidentyfkowania obszarów wymagających poprawy. Ostatecznie głównym celem Twojej strony firmowej jest przekształcenie użytkowników w klientów - analizy użytkowników i analizy witryny dostarczają cennych informacji niezbędnych do zwiększenia sprzedaży.

Po uruchomieniu nowej strony internetowej zbieramy cenne informacje i śledzimy wymiernedane użytkowników, aby zapewnić najlepszą ocenę Twojej strony. Korzystamy z narzędzi takich jak Google Analytics i testy A/B, aby zapewnić optymalizację Twoich rozwiązań pod kątem SEO, zaangażowania i konwersji.

Branding

Tworzymy profesjonalny branding wizualny, który skaluje się wraz ze wzrostem firmy.

Dostarczamy rozwiązania wyróżniające markę na tle konkurencji i robiące pozytywne wrażenia na odbiorcach.

Obszar: Logo & Identity; Brand Guidelines; Business System; Collateral; Print & Packaging; Visual Identity.

Identyfikacja wizualna firmy odgrywa kluczową rolę w postrzeganiu Twojej marki przez klientów, partnerów, inwestorów i opinię publiczną. Nasz zespół kreatywny współpracuje z Tobą, aby opracować efektowne, rozpoznawalne logo, strategię tożsamości i system przesyłania informacji z możliwością skalowania wraz z rozwojem Twojej firmy. Odpowiednia, atrakcyjna wizualnie identyfikacja jest niezbędna do pozyskiwania nowych klientów. Dodatkowo branding jest uważany za jeden z decydujących czynników dla wielu potencjalnych klientów.

Po początkowej fazie projektu i badań, pracujemy jako rozszerzenie Twojego zespołu marketingowego, aby opracować wygląd marki, który będzie zgodny z Twoim podstawowym przekazem i ogólną wizją firmy. Pomoże Ci zidentyfikować inspiracje wizualne z różnych źródeł w celu stworzenia świeżej, nowoczesnej i własnej tożsamości biznesowej.

Marketing

Tworzymy rozwiązania niezbędne do napędzania działań marketingowych Twojej firmy.

Jako rozszerzenie Twojego zespołu marketingowego, opracowujemy skuteczne rezultaty, aby rozwijać Twój biznes.

Obszar: Bezpieczeństwo; Wizja; Systemy biznesowe; Materiały promocyjne; Infografiki; Strategie marketingowe, Badania potrzeb.

Materiały drukowane, takie jak wizytówki, broszury, arkusze sprzedaży i katalogi produktów, to jedne z kilku niezbędnych elementów strategii marketingowej i sprzedaży. Służą do przekazywania informacji o Twojej firmie i zapewnienia obiorcom rozpoznawalnego, unikalnego systemu identyfikacji wizualnej. Dzięki rozwiązaniom wysokiej jakości Twoja marka będzie pozycjonowana jako bardziej profesjonalna, odpowiednia i wiarygodna.

Nasz zespół kreatywny oferuje narzędzia i zasoby, które pomogą Ci rozwinąć skuteczność Twojej marki. Tworzymy rozwiązania, którę pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Niezależnie od tego, czy jesteś na targach, konferencji czy w internecie, nasz zespół wspiera wszystkie Twoje działania marketingowe za pomocą najlepiej dopasowanych i efektownych wizualizacji.

Kontakt
Porozmawiajmy
Mamy pomysł na Twój projekt
Kontakt