DIGITALWAVE.PL - Creative Solutions Lab

O projekcie

Wzrost zainteresowania usługami zdrowia psychicznego podczas pandemii stworzył nowe możliwości dla firm.

Co się dzieje, gdy pójście do gabinetu terapeuty, a nawet wizyta u sympatycznego przyjaciela nie jest już pomocnym rozwiązaniem? Psychologiczne żniwo pandemii znacznie zwiększyło zapotrzebowanie na cyfrowe usługi w zakresie zdrowia psychicznego i wywołało wzrost zainteresowania firmami, które je zapewniają. Według CB Insights finansowanie startupów zajmujących się zdrowiem psychicznym osiągnęło historyczny rekord w wysokości 852 milionów dolarów w pierwszym kwartale 2021 roku, prawie dwa razy więcej niż w tym samym okresie w 2020 roku.

Cyfrowe zdrowie psychiczne nie ogranicza się już wyłącznie do terapii rozmów lub zarządzania lekami. Wiele firm – zarówno start-upów, jak i bardziej ugruntowanych firm – oferuje teraz terapię psychodeliczną, coaching dla kadry kierowniczej, wsparcie dla dzieci i młodzieży oraz specyficzne leczenie stanów takich jak bezsenność lub lęk.

Sanity

Nasza misja

Połączenie wirtualnej szkoły, izolacji od rówieśników i stresu związanego z życiem w czasie niepewności stworzyło kryzys zdrowia psychicznego ludzi podczas pandemii. Cyfrowa platforma Sanity wspiera zdrowie psychiczne dzięki najbardziej skutecznym rozwiązaniom popartym badaniom przeprowadzonym na całym świecie. Przeprowadziliśmy szereg badań User Experience, aby zaprojektować najbardziej przyjazną i pomocną aplikację, która połączy medytację z psychologią. Nasze rozwiązanie automatycznie dostosowuje się do użytkownika i prowadzi go przez życie codzienne tak, aby wzmocnić swoje zdrowie psychicznie i rozwinąć umiejętności miękkie, tak ważne w obecnym świecie.

Portfolio
Wybrane projekty
Sprawdź nasze realizacje
Portfolio